Am ales Chirurgia pediatrica din compasiune pentru cei mici, dar si din dorinta de a face bine. Copiii, mai ales cei micuti, pot fi neajutorati prin faptul ca nu-si pot exprima prin cuvinte suferinta. Am ales aceasta specializare tocmai pentru a-i putea ajuta.


